Akce

Letošní tradiční dlabání dýní "Dýňodlab" se uskutečnilo netradičně u základní školy vedle školního hřiště.

Drakiáda 2023

09.10.2023

V neděli odpoledne se nad Pyšelskou Loretou rozléhala více jak třicítka draků. Vypadalo to, že se letošní drakiáda snad ani neuskuteční, dopoledne pršelo a vítr nikde. Ale užili jsme si to všichni, draci krásně lítali, děti vyráběly papírové dráčky v dilničce a připraveno bylo i malé občerstvení.

Během Masopustního veselí se v přízemí městkého úřadu shromáždily soutěžní koláče.

MASOPUSTNÍ PROGRAM PRO DĚTI . V sobotu 11.2.2023 se na náměstí v Pyšelích uskutečnilo MASOPUSTNÍ VESELÍ. KRPŠ se na akci podílelo a připravili jsme program pro děti.

2. Adventní neděle na náměstí v Pyšelích, kterou jsme jako KRPŠ měli tu čest pořádat, se moc vydařila.
Vystoupil dětský dramaticky kroužek, bylo připraveno občerstvení, lidé si mohli zakoupit drobné vánoční dárečky a děti dostaly dáreček od Mikuláše.
Děkujeme všem těm, kteří nám pomáhali i všem, kteří finančně přispěli na činnost KRPŠ.

25.10.2022 proběhl pyšelský DÝŇODLAB. Akce byla povedená a děkujeme za krásné vyzdobení Pyšel. Účast byla hojná, skvěle strávený podvečer pro děti i dospělé. Děkujeme spolku 3P, Z.S a všem co dlabali

Nedělní adventní setkávání se stalo v Pyšelích tradicí. Do této tradice patříme od roku 2012 i my se stánkem KRPŠ, kde za drobné prodáváme vánoční přáníčka a další výrobky dětí a učitelů ze základní školy. Jako v předchozích letech učitelé, družináři a paní keramička zapojili fantazii a kreativitu, a vyrobili s dětmi nejen přáníčka, ale i vánoční...

Hezká tradice, díky které na pár dní osvítí náměstí v Pyšelích strašidelné dýně, opět ožila ve středu 23.10. Dýně večer svítí a všichni tak máme cíl večerních procházek na dosah.

Fotografie z Cesty kolem světa 31.5.2019 si můžete prohlédnout zde:

Recitační soutěž Pyšelská kytička a hudební Jarní zpívání jsou v tomto školním roce již minulostí. Gratulujeme vítězům i umístěným. Děkujeme za krásné dorty, které upekly maminky Helena Svobodová (kytička) a Lenka Černá (PEKÁRNA A KAVÁRNA NEVEKLOV – zpívání).

První adventní neděle je za námi a s ní i setkání na náměstí, kde jste nás, jako už tradičně, mnozí vyhledali ve stánku na náměstí a koupí výrobků dětí a rodičů přispěli na činnost KRPŠ. Děkujeme.

Šokující – prodaly se výrobky za 6.325 Kč Děkujeme dětem a paním učitelkám za nádherná přáníčka a hvězdy, Andrejce Vrabcové za keramiku, Pavle Matějkové, Pavle Šintalové a Hance Matisko za kouzelné perníčky. A také panu Chalupovi za speciální stánek :). Děkujeme všem, kteří koupí vánočních výrobků pomohli dětem a škole. Za získané peníze škola...

Na 1. adventu jsme prodávali keramiku (děkujeme Andree Vrabcové), perníčky (děkujeme Pavle Matějkové, Hance Matisko a Pavle Šintalové), vánoční hvězdy (děkujeme paní učitelce Bartošové) a přáníčka vyrobená dětmi ve škole. Máme 4.263 Kč! Z výtěžku škola nakoupí sportovní potřeby. Děkujeme všem, kteří koupí výrobku děti podpořili.